Teknik Destek ve Tamir

Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü Bilgisayar, Tablet, Monitör, Anakart , Ekran Kartlarınız Bilişim teknolojileri konusunda vereceğimiz teknik servis Kadromuz ile en kısa sürede planlanmış bir sistem ile kaliteli, verimli ve ekonomik olarak tamir ediyoruz, Formatlanan veya Silinen Harddisklerinizden veri Kurtarımı Yapıyor, Bozuk alanlarını Yazılımsal olarak düzeltiyor düzelmeyen kısımlarını kullanım dışı bırakarak sonradan oluşabilecek veri kayıplarının önüne geçiyoruz.

GARANTİLİ HİZMET

Servisimize ulaşan markalı ve ya markasız ürünlerinizin sorunları en kısa sürede tespit edilerek çözüme kavuşturulur.

HAFTANIN 6 GÜNÜ

Kardeşler Bilgisayar sizlere haftanın 6 günü hizmet sunmaktadır. Firmamız cumartesi açık olup, Sultangazi İlçesindeki 50 Yıl Mahallesinde Faaliyet Gösteren Firmamıza Sultançiftliği, Uğurmumcu, ismetpaşa, Habibler, Arnavutköy, Gazi Mah, Esentepe Mahallerinden Arızalı Ürününüzü Teknik servisimize bırakabilirsini. Bilgisayar teknik Destek, servis , Tamir, Parça Değişimi ve diğer sarf malzeme ihtiyaçlarınızı karşılayabilmektedir.

HIZLI ÇÖZÜM

Yaşayabileceğiniz donanımsal ve ya yazılımsal sorunlarınız ( bilgisayarınızda oluşabilecek anakart, ekran kartı sorunları ve ya işletim sisteminin çökmesi, yavaşlaması) uzman kadromuz tarafından online bağlantı ile giderilmektedir. Bilgisayarınızda oluşan sorun online olarak çözülemiyorsa tamiri ve yenilenmesi hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için Kardeşler Bilgisayar Teknik Servisimizde gerçekleştirilmektedir.

MUSTERİ MEMMUNİYETİ

Kardeşler Bilgisayar, olarak sizlere hem iş ortamınızda hem de ev ortamınızda bilgisayar teknik servis ve bilgisayar teknik destek konusunda hizmet vermekteyiz. Bilişim teknolojileri alanında verebileceğimiz hizmetlerimiz online bağlantı kurularak ve ya isteğiniz doğrultusunda Kardeşler Bilgisayar Teknik Servisinde yapılmaktadır.

CAGRI MERKEZİ

Sabah saat 09:00 akşam 19:00 saatleri arasında 0212 606 06 54 nolu çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.